Страховий Туристичний Сервіс

м.Луцьк, вул.Словацького, 7, офіс 311 [Карта]
пн.-пт. 09-18 год., суб.- нед. вихідний
179373

ПП «Страховий Туристичний Сервіс» — стабільність, надання якісних послуг в сфері страхування та туризму.

Компанія являється страховим та туристичним посередником. Основний вид діяльності — реалізація всіх видів страхових послуг, надання туристичних послуг по Україні та за кордоном.


Відгуки 4

 
Дякуємо, Вам Анатолій, за відгук! Ми дуже раді,коли наші туристи вертаються з подорожі з позитивом та гарним настроєм! З радіст'ю підбиремо Вам ще цікаву подорож.Звертайтесь, будемо раді допомогти.
 
Хочу виразити Вам велику вдячність за допомогу у відкриті візи в Великобританію. Нарешті побував в цій країні і відвідав багато екскурсійних об'єктів. Дякую за професіоналізм та хороше ставлення до кліентів. Звернусь до Вас ще!
 
Дуже приємно читати відгук про свою роботу,яка приносить іншим людям радість,позитив і задоволення! Будемо раді вас бачити знову у нас в офісі.Відпочинок потрібен завжди і кожному!
 
Щиро дякую турфірмі "Insurance-tourservis" особливо менеджеру Юлії за допомогу в підборі екзотичного тура на Занзібар. Все найшли швидко,достойний готель за помірні кошти. Відпочинок вийшов неймовірний,чудові враження лишаться на все життя! На фірмі працюють справжні професіонали своєї справи,ще раз дякую і раджу всім,приходьте,вибирайте і відпочивайте! Я особисто буду літати тільки від них!

Залиште свій відгук