Insurance-tourservis

м.Луцьк, вул.Словацького, 7, офіс 311 [Карта]
пн.-пт. 09-18 год., суб.- нед. вихідний
46021

Якщо ви хочете туди де тепло,зробити раннє бронювання,безумні вихідні,весільну,індивідуальну або сімейну подорож,підняти адреналін,додати романтизму, побувати в бьюті-подорожі та в гастрономічному турі,а також попливти в круїз,доторкнутись до історії , зустріти Новий рік, або просто подарити рідним та близьким приємний подарунок-путівку або сертифікат, то ВАМ ОДНОЗНАЧНО ДО НАС!
МИ ЗМОЖЕМО ВАС ЗДИВУВАТИ!


Відгуки 3

 
Хочу виразити Вам велику вдячність за допомогу у відкриті візи в Великобританію. Нарешті побував в цій країні і відвідав багато екскурсійних об'єктів. Дякую за професіоналізм та хороше ставлення до кліентів. Звернусь до Вас ще!
 
Дуже приємно читати відгук про свою роботу,яка приносить іншим людям радість,позитив і задоволення! Будемо раді вас бачити знову у нас в офісі.Відпочинок потрібен завжди і кожному!
 
Щиро дякую турфірмі "Insurance-tourservis" особливо менеджеру Юлії за допомогу в підборі екзотичного тура на Занзібар. Все найшли швидко,достойний готель за помірні кошти. Відпочинок вийшов неймовірний,чудові враження лишаться на все життя! На фірмі працюють справжні професіонали своєї справи,ще раз дякую і раджу всім,приходьте,вибирайте і відпочивайте! Я особисто буду літати тільки від них!

Залиште свій відгук