Агентство Соната

м. Луцьк, вул. Крилова 3 [Карта]
Початок вулиці Лесі Українки, перший поворот за Вопаком
(063) 820-62-26
(066) 966-02-94
(096) 962-26-10
пн.-пт. 10-19 год., суб. 11 - 15 год.
46351

Тури

Тип туруКраїнаНазваЦінаТривалістьХарчуванняПроживання
Єкскурсійні туриСШАвід 1200 USD за 1 особу10 ночей/11 днівЧасткове харчування4

 Квиток, аеропорт, валіза, хвилюючі моменти зльоту, небо, хмари а можливо й зорі..., дайте перевести захоплюючий подих, трепетне очікування  нових відчуттів, вражень, розширення горозонтів. Адже в простому виразі "я їду" криється цілий світ – світ, знайомство з яким починається з Вашого дзвінка до МА «СОНАТА».
    Подорож - це відчуття, емоції, запах лаванди в Провансі, незрівнянні світанки і заходи сонця на березі Тихого океану, дотик трави або піску, тумани над річкою, аперитив в Мілані, гул портових міст, щебет птахів, слони на водопої, готичні шпилі, спрямовані в небо, і затишний ресторанчик на набережній Сени... Подорож – це життя. У всіх своїх проявах!
   Відкрийте для себе світ, для якого, все що не відбувається, все несе глибокий зміст. Радійте, відкривайте, помиляйтеся, насолоджуйтесь, танцюйте, плачте від щастя і... зберігайте в своєму серці кожну подібну хвилинку, тому що вона – безцінна і ніколи більше не повториться!!!
   МА «Соната» - пропонує комплекс послуг з організації індивідуальні та корпоративні програми турів. 
Наша ціль – Ваш спокій під час подорожі й упевненість у бездоганності замовлених послуг. 
 
8 ПРИЧИН ПОДОРОЖУВАТИ З МА СОНАТА:
 
1. БАГАТОЛІТНІЙ ДОСВІД роботи в туризмі дозволяє нам пропонувати клієнтам тільки те, в чому ми впевнені.
Ми особисто подорожуємо, проводимо інспекцію країн і курортів, тестуємо готелі, пляжі, екскурсії, авіакомпанії… щоб відповісти на всі Ваші запитання, показати власні фото та дати рекомендації по відпочинку.
2. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Ми гарантуємо якісний відпочинок і постійну консультаційну підтримку на час Вашої подорожі, своєчасне, повне та найдостовірніше одержання інформації.
3. НАДІЙНІСТЬ.Ми співпрацюємо тільки з надійними, перевіреними часом туристичними операторами. Це гарантія Вашого комфортного відпочинку і позитивних емоцій.
4. ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК. Ми постійно розвиваємося, удосконалюємося, прямуємо вперед, освоюємо новинки, які принесуть користь і зекономлять час для наших клієнтів. 
5. З НАМИ ВИГІДНО. Ми розробили знижки для постійних клієнтів. 
6. ВІДКРИТІСТЬ. Ми відкриті для нових друзів, знайомств і вражень!
Завжди запрошуємо Вас на філіжанку свіжозмеленої запашної кави до нас в офіс.
7. СУЧАСНИЙ ТА ЗРУЧНИЙ САЙТ, де Ви можете знайти найпривабливіщі пропозиції відпочинку, підібрати тур у режимі реального часу, безкоштовно відправити заявку на пошук туру та замовити зворотній дзвінок!
8. КОМФОРТ. Ми надаємо весь спектр супутніх послуг для Вашої зручності та економії часу.

 

Билет, аэропорт, чемодан, волнующие моменты взлета, небо, облака а возможно и звезды ..., дайте перевести захватывающий дыхание, трепетное ожидание новых ощущений, впечатлений, расширения горозонтив. Ведь в простом выражении "я еду" кроется целый мир - мир, знакомство с которой начинается с Вашего звонка до аэропорта «СОНАТА».
    Путешествие - это чувства, эмоции, запах лаванды в Провансе, несравненные рассветы и закаты на берегу Тихого океана, прикосновение травы или песка, туманы над рекой, аперитив в Милане, гул портовых городов, щебет птиц, слоны на водопое, готические шпили, направленные в небо, и уютный ресторанчик на набережной Сены ... Путешествие - это жизнь. Во всех своих проявлениях!
   Откройте для себя мир, для которого, все что ни происходит, все несет глубокий смысл. Радуйтесь, открывайте, заблуждайтесь, наслаждайтесь, танцуйте, плачьте от счастья и ... храните в своем сердце каждую подобную минуту, потому что она - бесценна и никогда больше не повторится !!!
   МА «Соната» - предлагает комплекс услуг по организации индивидуальные и корпоративные программы туров.
Наша цель - Ваше спокойствие во время путешествия и уверенность в безупречности заказанных услуг.
 
8 ПРИЧИН ПУТЕШЕСТВОВАТЬ С МА СОНАТА:
 
1. Многолетний ОПЫТ работы в туризме позволяет нам предлагать клиентам только то, в чем мы уверены.
Мы лично путешествуем, проводим инспекцию стран и курортов, тестируем отели, пляжи, экскурсии, авиакомпании ... чтобы ответить на все Ваши вопросы, показать собственные фото и дать рекомендации по отдыху.
2. ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА. Мы гарантируем качественный отдых и постоянную консультационную поддержку на время Вашего путешествия, своевременное, полное и достоверное получение информации.
3. НАДЕЖНАСТЬ.Мы сотрудничаем только с надежными, проверенными временем туристическими операторами. Это гарантия Вашего комфортного отдыха и положительных эмоций.
4. Постоянное РАЗВИТИЕ. Мы постоянно развиваемся, совершенствуемся, идем вперед, осваиваем новинки, которые принесут пользу и сэкономят время для наших клиентов.
5. С НАМИ ВЫГОДНО. Мы разработали скидки для постоянных клиентов.
6. ОТКРИТОСТЬ. Мы открыты для новых друзей, знакомств и впечатлений!
Всегда приглашаем Вас на чашечку свежемолотого ароматного кофе к нам в офис.
7. Современные и удобные САЙТ, где Вы можете найти найпривабливищи предложения отдыха, подобрать тур в режиме реального времени, бесплатно отправить заявку на поиск тура и заказать обратный звонок!
8. КОМФОРТ. Мы предоставляем весь спектр сопутствующих услуг для Вашего удобства и экономии времени.


Відгуки 2

 
Я приймав участь в програмі Work and Travel USA 2016. Почну з того що спочатку взагалі не уявляв , що це можливо зробити , адже побувати в Америці , в уяві більшості українських людей - це всерівно що злітати в космос ! З самого першого дня , кожна мить , що я був там - була незабутньою для мене. Раджу всім прийняти участь в даній програмі , адже США - це найкраще місце де можна провести літо .
 
Work and Travel USA, дякую компанії за незабутнє літо та хорошу підтримку. Ви найкращі!

Залиште свій відгук