Ресторан "ZAGOROD"

Пов'язані заклади

Готель «Zagorod»
Адреса: Волинська обл, с.Гірка Полонка, вул. Луцька, 18
Лазня готельно-ресторанного комплексу «Zagorod»
Адреса: вулиця Луцька, 18, Гірка Полонка, Волинська область, 45607

Послуги

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Подарунковий сертифікат – це прекрасний та оригінальний сюрприз для близьких та дорогих вам людей. Саме вони варті проснутись в розкішних апартаментах, насолодитись романтичною вечерею та провести активно час в пляжному клубі чи комфортних лазнях.

Вартість сертифікатів – 500 та 1000 грн.

ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТА

ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТА

Ми з радістю допоможемо організувати  втілення ваших бажань в реальність. Різноманітні шоу, романтичні побачення, майстер-класи, святкування визначних подій. Все, починаючи з маленького свята і закінчуючи великими корпоративами. Ми несемо повну відповідальність за те, щоб наші гості отримали неповторні емоції, якісне обслуговування та скуштували смачні страви.

ФОТОСЕСІЇ

ФОТОСЕСІЇ

Фотографія –  це невід’ємна частина нашого життя, що зберігає її щасливі моменти. На території комплексу Zagorod з його живою атмосферою ви отримаєте яскраві та мальовничі фотографії. Фотосесія дітей, сімейна чи романтична  фотосесія, експерименти з образами.

Ціна: від 250 грн.

Альтанки

Альтанки

Альтанки в «Zagorod» стануть чудовим місцем для проведення вихідних і святкових днів, вечірок та інших заходів, коли хочеться і на свіжому повітрі побувати, і при цьому отримати максимум комфорту. Популярні в літню пору легкі страви та освіжаючі напої, обов’язково привернуть до себе увагу та будуть вельми до речі на будь-якому застіллі.

Для маленьких відвідувачів, на території розташований дитячий майданчик. Смачно поївши, малеча зможе розважитись на свіжому повітрі.

Готельно-ресторанний комплекс «Zagorod» чекає на Вас!!!

 

Альтанки Альтанки Альтанки Альтанки