VISAVI ресторан Візаві

Шановні гості!

Дозвольте поділитися особливостями ресторану «VISAVI» — у нас готують ексклюзивні блюда за старовинними рецептами багатої історичним минулим української кухні. Дбайливо вирощуємо на городах і в садах овочі та фрукти, м’ясо тільки з власної тваринної та птахоферми. Всі ці екологічно чисті продукти, складають по-домашньому неповторне та незабутнє за смаком меню нашого ресторану.

Щодня з 7:00 до 16:00 наш ресторан працює в режимі швидкого харчування. Ви можете поласувати смачними домашніми стравами за помірну ціну.

Пропонуємо зали для проведення весільних бенкетів, випускних вечорів, урочистих подій, фуршетів.

Посадкові місця: зал на першому поверсі- фуршети на 400 чол., бенкети на 350 чол.; зал на другому поверсі на 40 чол.

Постійним клієнтам — бонусні картки.

Уважаемые гости!

Позвольте поделиться особенностями ресторана «VISAVI» - у нас готовят эксклюзивные блюда по старинным рецептам богатой историческим прошлым украинской кухни. Бережно выращиваем на огородах и в садах овощи и фрукты, мясо только с собственной животной и птицефермы. Все эти экологически чистые продукты, составляют по-домашнему неповторимое и незабываемое по вкусу меню нашего ресторана.


Відгуки 4

 
Перш ніж звинувачувати у неправдивості викладеної інформації варто Вам (адміністратор) вибачитись перед замовниками. Як вияснилось уже після весілля, такі нюанси із недорахуванням спиртного та продуктів з"являються не вперше. Дві пари моїх знайомих, святкуючи весілля у 2013 році та 2014 році, мають такі ж враження. Дуже образливо, але псувати нерви та післявесільний настрій ми не хотіли... хоча варто було...
 
Доброго дня! хотіла запитати, чи можете Ви надати вже якусь інформацію щодо святкуванню Нового року, вартість, чи буде якась програма і т.д...??
 
Ми святкували весілля на початку цього літа. Можу виділити як плюси так і мінуси. Адміністратор нормальна. Офіціанти швиденько і старанно обслуговували столи протягом весілля. Але у нас ВКРАЛи більше 30 пляшок мін. води Павлівської, стільки ж вина дорогого. Про страви, які заносили на столи і одразу забирали (гості не встигли навіть взяти) я взагалі мовчу. Кухня смачна, але персоналу варто бути більш совісними!
 
Доброго дня,ваш коментар змушує дивуватись надлюдським можлитвостям. Дозволю собі захистити колектив і повністю оправдати наш заклад. За час моєї роботи в закладі у нас навіть подібних ситуацій не було. І надалі попрошу бути відвертими,сміливими і такі речі виясняти на місці.... Для клієнтів хочу сказати,що це не правдива інформація і мені прикро за таких клієнтів....

Залиште свій відгук