Кафе Транзит+

Пов'язані заклади

Солянка
Адреса: м. Луцьк, вул.Лесі Українки, 37

Також дивіться Мотель "Транзит+"

 

Кафе "Транзит+" запрошує гостей.

      Якщо ви стомились після довгої подорожі, тоді вам стане у нагоді Кафе "Транзит+" яке розташоване за 2 км. Від Луцька на трасі, Луцьк-Львів.

      Тепер ви зможете не тільки перепочити ай ще смачненько попоїсти як у дома домашніх страв, або просто зустрітися з друзями чи навіть відсвяткувати чийсь день народження!

  Гостинне кафе "Транзит+" що під Луцьком пропонує своїм відвідувачам на всій території безкоштовний wi-fi доступ. Завдяки цьому ви маєте можливість перепочити від поїздки, при цьому залишаючись в курсі всіх подій.

      Для забезпечення найбільшого комфорту відвідувачів працює цілодобова автомобільна стоянка, яка знаходиться під постійною охороною. Це затишне кафе “Транзит+” потурбується про комфорт та затишок своїх гостей-автолюбителів.

Ми Вас приємно здивуємо цінами!

Ласкаво просимо!

 


Відгуки 8

 
Класне кафе, смачненько!
 
Класне кафе, смачненько!
 
Хороший заклад, смачненько!!!
 
Да кухня файнюня не спозоришся. Молодці.
 
В Транзитi ваш вiдпочинок буде яскравим, цiкавим i незабутнiм.Поєднання смачної кухнi вишуканого сервiсу,затишної атмосфери назавжди поселяться у вашому серцi. Tранзит + прекрасне мiсце для святкування урочистих подiй. Не дорогий i доступний вiдпочинок!Побувавши раз хочеться повернутися знову i знову...
 
відвідував уже декілька разів, задоволений! смачна їжа, сподобався інтер'єр кафе! рекомендую
 
Дуже сподобалась атмосфера і кухня закладу, буду час від часу заїжджати

Залиште свій відгук