Ресторан в рекреаційно-оздоровчому комплексі «Мальованка»

Волинська область Рожищенський район смт Дубище (5 хв. від м. Рожище) [Карта]
з 12 до 24год.
22487

Пов'язані заклади

Готель Мальованка
Адреса: Волинська область Рожищенський район смт Дубище (5 хв. від м. Рожище)
Сауна Мальованка
Адреса: Волинська область Рожищенський район смт Дубище (5 хв. від м. Рожище)

Рекреаційно-оздоровчий комплекс «Мальованка»

«Мальованка» - куточок відпочинку, що дійсно створений для людей. Крім гарного сервісу, приємних пережитих моментів та емоцій, наші відпочиваючі ще довго згадують волинські пейзажі: високі трави, дзеркально чисту воду швидкоплинної річки Стир та, звісно, віковий сосновий ліс. Саме тут можна відновити свої життєві сили, повернути душевний спокій та набратися енергії для подальшого досягнення цілей. "Мальованка" - місце, де можна набути душевного і фізичного спокою!

 

Ми пропонуємо:

 Домашню українську кухню

 Зали на 200,50 та 20 чоловік

Альтанки, мангали

Конференц-зал з мультимедійним обладнанням на 40-50чол.

Літній танцмайданчик.

Дитячий майданчик.

Wi-Fi безкоштовно.

Сауна з басейном та кімнатами відпочинку.

Готель.

 Спортивний майданчик для фотболу, волейболу та інших командних видів спортивних ігор.

Сувенірна крамничка

Автостоянка під охороною.


Відеогалерея

Відео з Youtube, Facebook, Vimeo : 

Фотогалерея


Відгуки 6

 
Привіт друзі, мене звати Андрей Меньковский Я з Києва, Україна. Я тут, щоб поширити добрі новини для нужденних. Я був у депресії, коли дружина залишила мене за іншим чоловіком, бо мене попросили припинити роботу, бо у мене рак, і я зламався. Вона забрала мою єдину дочку, тому єдиним моїм варіантом було померти, я спробував зателефонувати їй, але вона проігнорувала мене, я надіслала їй текстові повідомлення, і раптом вона відповіла і сказала мені більше не дзвонити чи надсилати їй повідомлення, щоб одного разу я зв’язався з мій друг у фейсбуці, і я пояснив йому що-небудь, і він також сказав мені, що у нього були ті ж самі проблеми, і він представив мені заклинання заклинання під назвою «Доктор осагієд», він надіслав мені свій особистий електронний лист, і я зв’язався з ним через doctorosagiede75@gmail.com, і він відповів мені швидко, я пояснив йому свої проблеми, і він сказав мені не хвилюватися, що він зробив це для стількох людей, я людина, яка ніколи не вірила в заклинання, але я обманула, щоб спробувати це, він запевнив мене 24 години, щоб кинути роль заклинання, а також вилікує мене від раку і влаштуй мені кращу роботу, і раптом він відправив мені ліки від моєї хвороби, я прийняв його всього за 2 дні, і я був вільний, я ніколи не вірив своїм очам наступного дня, хтось постукав у мою двері, і я нікого не чекав того дня раптом, це була моя дружина, вона бу Перша сльоза, і я не витримала, вона благала мене і попросила пробачення негайно. Я отримала дзвінок від своєї компанії, де я працювала роками, і мене підвищили на посаді менеджера компанії «Парагон» у США, будь ласка, допоможіть мені подякувати лікареві osagiede за відновлення всього, що я втратив раніше, будь ласка, я пораджу будь-кому, хто потребує допомоги, зв’язатися з лікарем osagiede через його особистий електронний лист на doctorosagiede75@gmail.com або whatsapp за номером +2349014523836, дякуйте, хай Бог благословить тих, хто потребує часу, щоб прочитати це свідчення удачі
 
Доброго дня) Скільки за людину якщо робити весілля?
 
Вся інформація за тел. 050-811-97-61
 
У нас там було весілля у травні 2014р. Усе дуже-дуже сподобалось: кухня смачна, чудові краєвиди, є де побігати і погратись діткам чи прогулятись дорослим, можна влаштувати виїзну церемонію. По цінам на той час було дешево. Лишились задоволеними на всі 100%.
 
Доброго дня) Скільки приблизно іде на одну людину, якщо святкувати весілля?
 
Замовлення на весілля від 200грн.

Залиште свій відгук