Ресторація болгарської кухні ЧЕВЕРМЕТО пр. Молоді 12

Пов'язані заклади

Ресторація болгарської кухні ЧЕВЕРМЕТО
Адреса: Луцький р-н, с. Рованці, вул. Тополева 40

Відгуки 13

 
Скажіть, будь ласка, яка вартість з людини , якщо святкувати у вас день народження?
 
Это больше чем ресторан....я бы сказала это культурное место, потому что здесь радуется душа, ресторан находится в центре города, но тут спокойная и лёгкая атмосфера.Потрясающий ресторан, в котором можно приятно отдохнуть и нереально вкусно поесть. Официанты всегда очень любезны и внимательны к гостям!!! Вкусно! Красиво! Чисто! Гостеприимно!!! Все это Чевермето!
 
Відвідували Ваш заклад як особисто ,так і з друзями з Іспанії. Сподобалось. Кухня супер. Обслуговування гарне.
 
Доброго дня скажіть будь ласка яка ціна з людини якщо святкувати у вас день народження? Дякую
 
Класний заклад , неперевершена кухня, приємний персонал. Не пропускаю можливості завітати до вас! Рекомендую всім друзям, хорошим знайомим, і навіть зовсім не знайомим туристам міста. Молодці, так тримати!!!! Дякую , що Ви в нас є!!! Особлива подяка офіціантці Аліні і адміністратору Анічці.
 
Доброго дня ! Дякуємо вам за теплі слова. Ми працюємо для вас! Будемо раді бачити вас знову і знову у нашому закладі.
 
Один з кращих закладів, де був останнім часом по кухні і обслуговуванні. За останній місяць бував в Іспанії, Австрії та Польщі й не особливо розраховував на "вау" вдома, але заклад порадував, молодці!
 
Доброго дня! Дякуємо , ми нам надзвичайно приємно. Не зупиняємось на цьому , розвиваємося , будемо радувати вас знову і знову.
 
Яка музика у вас грає в залі?
 
Шановне керівництво, висловлюємо свою подяку за чудову атмосферу, дуже і дуже смачну їжу і високого рівня обслуговування. У Вас приємно знаходитися. Нас обслуговувала стажер Аліна, яка вміло підібрала страви, приємна і вихована . Ви стали для нас улюбленим місцем.
 
Доброго дня. Дякуємо. Ми надзвичайно раді чути такі теплі слова. Працюємо для Вас, наших найдорощих гостей. Завжди раді бачити вас у нашому закладі.
 
Скажіть, будь ласка, яка у вас вартість замовлення з людини на вечірку(весілля)?
 
Відзначала тут день народження. Сподобалось :-) Смачна кухня (особливо сподобався "сач"), чисто, охайно, привітний персонал. Адміністратор допомогла скласти меню. Гості залишились задоволені. По ціні вийшло зовсім недорого.

Залиште свій відгук