Любава

    Кафе Любава (що у Луцьку на вулиці Елкроапаратна,3 (приміщення ВІЄМу)) має кілька залів. Весільний зал вміщує до 140 осіб. Танцювальний зал знаходиться окремо в приміщенні.У літній час інколи люди полюбляють танцювати на вуличному майданчику,де встелена бруківка та навколо зелена зона засаджена гарними деревами. Ще є 3 бенкетні зали, де можна робити пивні столи, та солодкий стіл з кавою та чаєм. Коли весілля, або велике замовлення - заклад працює ексклюзивно для цих замовників. Ми також пропонуємо послуги ведучої на весілля. Завжди раді вітати вас у кафе Любва. 

   Здебільшого ми працюємо на замовлення. Хрестини, іменини, корпоративні вечірки, весілля, та інші  святкування – це основа нашої праці. Особливий підхід до кожного замовлення, меню за будь-яким смаком, страви за домашніми рецептами, з урахуванням індивідуальних побажань.
Наш заклад пропонує Вам 4 бенкетні зали та центральний зал, який на святкування вашої події  перетворюється у танцювальний майданчик.
 Бенкетні зали розміщують : 1-й -  до 6 чол.; 2-й - до 20чол; 3-й - до 35чол; 4-й - до 140 чол.

Великий зал об лаштований 2-ма кондиціонерами.

 

 

 


Відгуки 14

 
Святкували хрестини дитини. Кухня дуже смачна, персонал привітний, швидко виконують замовлення , інтер'єр теж хороший, ціни помірні. Вцілому гості та ми були дуже задоволені. Рекомендую всім цей заклад. Дякую адміністратору Олені. Успіхів Вам!
 
Нещодавно святкували ювілей .Я,київлянка ,була приємно вражена великим та смачним асортиментом страв.Обслуговуючий персонал ставиться до гостей з повагою.Гарний ,просторий зал ,домашня атмосфера , помірні ціни -будемо раді завітати сюди ще .
 
Нещодавно святкували день народження. Помірні ціни. Смачна кухня. Гарне обслуговування. Особлива подяка за домашній прийом, казко-смачні страви в дуже оригінальній подачі!!! Де тісно переплітається класика та оригільні модні тенденції української та європейської кухні.
 
Була на святкуванні ювілею! страви такі смачні, що треба коштувати, а не описувати. особливо курка фарширована млинцями. Коли дізналися що шеф кухар молодий хлопець були просто приголомшені. Кухарю великий «респект», він гідний і дорогого ресторану, або навіть навпаки. Гарної йому кар'ери. Офіціантка також справненька. Дякуемо!
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907
 
Святкували весілля на 50 чоловік. Смачна кухня. Були і українськи і європейські страви, оригінальні салати та дуже великі порції. По святковому оформлений зал. Гарне обслуговування. Одним словом ми Неймовірно задоволені.
 
Святкували в цьому закладі ювілей на 40 чол. Кухня - СМАКОТА! Багато м'ясних страв. Порції величезні. Наїлись і було що забрати з собою. Посуд міняли тричі. Музика за окрему плату (10грн з людини)але натанцювались і відпочили суперово. Ціни помірні ( в порівнянні взагалі нормальні) Рекомендую всім!!!!!!!!
 
чи можна відсвяткувати у вас хрестини на чол.15-20 скільки це коштуватиме
 
Доброго дня!) підкажіть будь-ласка, чи можна у вас відсяткувати весілля на чол. 100 цього літа, і скільки буде коштувати 1 місце. дякую.
 
Доброго дня. Святкувати весілля у нас звичайно можна. Станом на сьогодні вартість 200 грн за 1 місце. Яка ціна буде влітку - залежить від цін на ринку продуктів. А ще все залежить від меню. Кухня у нас смачна. Завітайте і посмакуйте.
 
Сільки коштуватимеу вас весілля приблизно на 100 людей?
 
Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, скільки коштуватиме відсвяткувати д.н. у Вас (з чоловіка). Приблизно35 осіб. Чи є у Вас музичне обслуговування?
 
Від 80-200грн. з людини в залежності від меню. Музичне обслуговування - є, і досить хороше. Будемо завжди раді бачити Вас у нашому закладі!
 
Які ваші можливості для проведення весілля, зал вмістить більше 100 чоловік. Танц майданчик достатньо великий ?

Залиште свій відгук