Любава

    Кафе Любава (що у Луцьку на вулиці Елкроапаратна,3 (приміщення ВІЄМу)) має кілька залів. Весільний зал вміщує до 140 осіб. Танцювальний зал знаходиться окремо в приміщенні.У літній час інколи люди полюбляють танцювати на вуличному майданчику,де встелена бруківка та навколо зелена зона засаджена гарними деревами. Ще є 3 бенкетні зали, де можна робити пивні столи, та солодкий стіл з кавою та чаєм. Коли весілля, або велике замовлення - заклад працює ексклюзивно для цих замовників. Ми також пропонуємо послуги ведучої на весілля. Завжди раді вітати вас у кафе Любва. 

   Здебільшого ми працюємо на замовлення. Хрестини, іменини, корпоративні вечірки, весілля, та інші  святкування – це основа нашої праці. Особливий підхід до кожного замовлення, меню за будь-яким смаком, страви за домашніми рецептами, з урахуванням індивідуальних побажань.
Наш заклад пропонує Вам 4 бенкетні зали та центральний зал, який на святкування вашої події  перетворюється у танцювальний майданчик.
 Бенкетні зали розміщують : 1-й -  до 6 чол.; 2-й - до 20чол; 3-й - до 35чол; 4-й - до 140 чол.

Великий зал об лаштований 2-ма кондиціонерами.

 

 

 Відгуки 14

 
Нещодавно святкували ювілей .Я,київлянка ,була приємно вражена великим та смачним асортиментом страв.Обслуговуючий персонал ставиться до гостей з повагою.Гарний ,просторий зал ,домашня атмосфера , помірні ціни -будемо раді завітати сюди ще .
 
Нещодавно святкували день народження. Помірні ціни. Смачна кухня. Гарне обслуговування. Особлива подяка за домашній прийом, казко-смачні страви в дуже оригінальній подачі!!! Де тісно переплітається класика та оригільні модні тенденції української та європейської кухні.
 
Була на святкуванні ювілею! страви такі смачні, що треба коштувати, а не описувати. особливо курка фарширована млинцями. Коли дізналися що шеф кухар молодий хлопець були просто приголомшені. Кухарю великий «респект», він гідний і дорогого ресторану, або навіть навпаки. Гарної йому кар'ери. Офіціантка також справненька. Дякуемо!
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907
 
Святкували весілля на 50 чоловік. Смачна кухня. Були і українськи і європейські страви, оригінальні салати та дуже великі порції. По святковому оформлений зал. Гарне обслуговування. Одним словом ми Неймовірно задоволені.
 
Святкували в цьому закладі ювілей на 40 чол. Кухня - СМАКОТА! Багато м'ясних страв. Порції величезні. Наїлись і було що забрати з собою. Посуд міняли тричі. Музика за окрему плату (10грн з людини)але натанцювались і відпочили суперово. Ціни помірні ( в порівнянні взагалі нормальні) Рекомендую всім!!!!!!!!
 
чи можна відсвяткувати у вас хрестини на чол.15-20 скільки це коштуватиме
 
Доброго дня!) підкажіть будь-ласка, чи можна у вас відсяткувати весілля на чол. 100 цього літа, і скільки буде коштувати 1 місце. дякую.
 
Доброго дня. Святкувати весілля у нас звичайно можна. Станом на сьогодні вартість 200 грн за 1 місце. Яка ціна буде влітку - залежить від цін на ринку продуктів. А ще все залежить від меню. Кухня у нас смачна. Завітайте і посмакуйте.
 
Сільки коштуватимеу вас весілля приблизно на 100 людей?
 
Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, скільки коштуватиме відсвяткувати д.н. у Вас (з чоловіка). Приблизно35 осіб. Чи є у Вас музичне обслуговування?
 
Від 80-200грн. з людини в залежності від меню. Музичне обслуговування - є, і досить хороше. Будемо завжди раді бачити Вас у нашому закладі!
 
Які ваші можливості для проведення весілля, зал вмістить більше 100 чоловік. Танц майданчик достатньо великий ?

Залиште свій відгук