Art-cafe "Стоп Кадр"

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. [Карта]
пн.-нед. 10-24 год.
95029

Пов'язані заклади

"Лімпопо" - Дитячий ігровий центр
Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Arena city
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Адреналін Сіті
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Боулінг клуб "Адреналін"
Адреса: м. Луцьк вул. Карбишева 1
Галерея мистецтв Арт-кафедра
Адреса: м. Луцьк вул. Карбишева 1
Кінотеатр Адреналін
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Парк розваг "Кенгуру"
Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

Події


«СТОП-КАДР» - авангардне арт-кафе з інтер’єром в стилі арт-хаус, вечірніми розважальними програмами та  цілком доступними цінами.

 Кількість посадочних місць :  350

Кількість  фуршетних місць :  500

 

 

 

В меню  - страви національної кухні, фірмові волинські страви,  найкращі  страви Італійської, Французької, Німецької, Тайської, Японської,  Американської кухонь за доступними цінами.

Режим роботи Арт-Кафе : з 10.00 до 24.00 :

10.00 – 20.00 -   в режимі «швидкого обслуговування» (Quick & Casual):

 • бізнес-ланчі з вільним вибором страв
 • перегляди спортивних подій на великому екрані
 • перегляди короткометражних стрічок на великому екрані
 • проведення виставок, презентацій

 

20.00 – 24.00 – в режимі «АРТ-ХОЛУ» (ART HALL) - розважальні програми та шоу:

 • презентація прем’єр та обговорення фестивальних фільмів
 • зустрічі з відомими письменниками, режисерами, художниками, кіномитцями
 • мистецькі вечори і театральні вистави
 • перегляди спортивних шоу на великому екрані
 • виступи відомих артистів, вечори живої музики
 • дискотеки в різноманітних стилях
 • проведення фестивалів
 • конкурси караоке
 • постійно діючий музей фото та кінематографу
 • показ театральних вистав, гумористичних програм, КВК

Можливо проведення : романтичних та урочистих вечерь, бенкетів, корпоративів,  фуршетів, презентацій тощо
Додаткові послуги:  Інтернет Wi-Fi

 

Замовлення столиків за телефоном : 200-577

 

 

 

 


Відгуки 19

 
Були на Wоmens Day 8 Березня. Такі великі потенційні можливості. Величезний танц пол. Але запросили якусь групу пластинін, яка лише вила і верещала. 8 березня і за весь вечір лише одна (1) повільна романтична мелодія а все інше бум-бум-бум. Та й резидент Комеді клабу - дуже примітивний і вульгарний. Більше туди не підемо й іншим не рекомендуємо.
 
скажіть якщо я захочу святкувати ДН у вашому закладі ,які знижкі існують?і якщо День народження 8.04 а замовляти на 12.04 чи будуть дійсні знижкі?
 
скажіть якщо я захочу святкувати ДН у вашому закладі ,які знижкі існують?і якщо День народження 8.04 а замовляти на 12.04 чи будуть дійсні знижкі?
 
Дивлячись де Ви хочете святкувати.При замовленні бенкету, наприклад, в "Гарнізоні" - у будні від 600 грн, у вихідні - від 800 грн, в "Стоп Кадрі" - від 800 грн. надається знижка на бенкет -20 % та подарунковий сертифікат на 150 грн.
 
якщо в "Стоп Кадрі" на 4ий день після ДН то знижкі так само будуть??
 
Святкували ми Новий 2013 рік тутечки! Дуже все сподобалось,програма,де були еротичні шоу,дискотека,страви також були смачні,атмосфера супер,все класно організовано.Молодці! Так тримати! Всім раджу цей заклад!
 
Вперше сходив я у цей заклад 12.10.2012р. з дружиною на тайську кухню. З плюсів - мені сподобалася ненав"язлива музика на струнних інструментах. З мінусів: 1. Коли вибираєш страви, довго радишся з офіціантом (бо кухня не знайома), замовляєш те, що він рекомендує, офіціант приймає замовлення, йде на кухню, вертаються за 10 хвилин і повідомляє, що такої і такої страви немає - мовляв, багато людей сьогодні прийшло - на всіх їжі не вистачає (я ж не в проході стояв, а сидів за столом, обслуговування якого мало входити у розрахунки при проектуванні). 2. На рекламних агітках вказується, що на деякі страви знижена ціна, а коли доходить до розрахунку - то гроші беруть по повній ціні. 3. Після прийняття замовлення офіціант приніс усі страви крім одного салату. Ми з"їли і випили все, що було, чекали досить довго його, потім запитали у офіціанта чи все він приніс. Він відповів: "Ще не все - має бути салат". Ми чекаємо. Через деякий час приходить офіціант і каже: "Не буде салату" - у нас сьогодні багато людей. Немає його. Найцікавіше в кінці. Я не маю звички передивлятися вміст чеку, дивлюся лише на суму. Коли вдома викидав випадково взятий чек, то виявив, що з мене взяли гроші за салат, який мені так і не принесли. Висновок: Якщо Ви готові до вищевказаного хамства - заходьте, але врахуйте мій досвід.
 
1. 03 впереше відвідала заклад ''Стоп - кадр''. того вечора зал був замовленний для польского товариства, так званий закритий вечір, вхід тільки по запрошеннях. склалось враження, що в гардеробщиці мала зарплата, оскільки в мене з кишені в дубльонці ''пропали'' гроші. я розумію, що адміністрація не несе відповідальності за речі в гардеробі. сума правда не велика, але сам факт неприємний. прошу прийняти міри і про їх результат повідомити. дякую.
 
для початку: на той час у Стоп-кадрі працювало 2 ОФІЦІАНТИ НА ІМ'Я ІЛЛЯ.
 
Не робить з охорони клоунів -швейцарів.Вони повинні розмовляти украінською мовою.Одяг,костюм,кроватка.А Ви одягаете у чарлічаплінскі фраки з котелками.Людей смішити.У Вас повинен бути швейцар,а вітати іноземною офіціанти.Охорона повинна бути на місці охорони порядку!!!!!!!!!!
 
Скажіть будьласка скільки мінімальне замовлення з людини????
 
Шоу-дегустація Грузинської кухні - супер! шоу-дегустація Французької кухні - нижче плінтуса. Враження від непоганого шоу повністю зіпсувала дегустація. Ведучі кілька разів перепитували, чи сподобалися вам неперевершений галантин кролика з журавлиним соусом, ніжні жаб'ячі лапки, смажені із додаванням запечених помідорів та вершкового соусу, рататуй, фрікасе з вершковим рисом і куркою. А ті, хто сидів за столиками 21, 22, 23, 24 лише переглядалися. Протягом 40 хв. ніяка страва не подавалася, офіціанта Іллі навіть не було видно. Хоча на сусідньому ряду дівчинка-офіціантка певно втомилася бігати з тарілками. Загальний висновок - йти в Стоп-кадр - можна, головне не сідати за названі столи або ж якщо вам трапився офіціант Ілля - краще пересісти в інший ряд столиків. Марк.
 
А де можна знайти інформацію про концерти які будуть в серпні в Стоп Кадрі ?
 
Інформація про події серпня буде опублікована в найближчий час після того як Адреналін зформує план заходів на цей місяць
 
200-577 дзвоніть будемо раді з Вами співпрацювати
 
як з вами можна звязатися стосовно організації виступу у вас,дякую,чекатиму відповіді
 
Зателефонуйте за тел. (0332)787222
 
як з вами можна звязатися стосовно організації виступу у вас,дякую,чекатиму відповіді
 
як з вами можна звязатися стосовно організації виступу у вас,дякую,чекатиму відповіді

Залиште свій відгук