Аліса

   Кафе «Аліса», що розташовано в самісінькому центрі Луцька, дає можливість потрапити у справжню казку, причому не тільки дітям, а й дорослим. Інтер’єр відрізняється вишуканим оформленням, яке придає відчуття затишку. В кафе широко представлена європейська кухня, але в асортименті також є українські страви, які приготовані не гірше, ніж домашні. Можна замовити вареники з різною начинкою, або ж страви в горщиках.
   Кафе «Аліса» у Луцьку складається з трьох залів, де кожний вмістить до тридцяти чоловік для невеличкого бенкету або корпоративної вечірки. Усі зали для некурящих, а на танцювальній площадці лунає жива музика. Крім дорослих ювілеїв, в «Алісі» є можливість створити справжнє дитяче свято.
   «Аліса» ідеально підійде для зайнятих людей, адже тут можна смачно та недорого пообідати, або ж провести ділову зустріч. У кафе є підключення до безпровідного Інтернету Wi-Fi, так що для тих, кому потрібно весь час бути на зв’язку, ця послуга буде дуже в нагоді.
   В кафе представлений величезний вибір алкогольних напоїв та різноманітних сортів пива. Є можливість замовити коктейлі, яких у кафе «Аліса» налічується більше тридцяти видів.

Запрошуємо жителів та гостей Луцька спробувати нашу гостинність.

 


 


Відгуки 3

 
і глінтвейн - чи не неайкращий в місті)
 
Офіціанти хороші, інтерєр в нормі, ідея закладу присутня. Кухня в нормі. Варто зайти.
 
Святкували д.н. дочки, враження чудові, кухня смачна, офіціанти привітні. Окреме дякую адміністратору за складене меню. Доречі дуже класний музикант. Загалом сподобалося, раджу.

Залиште свій відгук