Золота підкова (мотель)

с. Дачне, І. Франка, 53/е
(050) 629-22-25
(066) 947-34-92
цілодобово
14767

Пов'язані заклади

Золота підкова (ресторан)
Адреса: с. Дачне, вул. І.Франка,53е
Золота підкова (сауна)
Адреса: с. Дачне, І. Франка, 53/е

Агросадиба Золота підкова це - 

місце куди можна утекти від міського гамору, не варто кидатись у далекі подорожі до високих гір чи безкраїх морських просторів, достатньо завітати в агросадибу «Золота підкова». Ви можете зупинитись в затишних будиночках з привітними господарями. На Вас чекають дво- та трьохмісні номери обладнані холодильниками, кондиціонерами, телевізорами. В кожному номері є ванна кімната.

Гурмани можуть посмакувати українськими стравами.  Для тих, хто полюбляє активний відпочинок є професійні поля для пляжного волейболу та великого тенісу, спорядження для пейнтбольних поєдинків, квадроцикли для захоплюючих прогулянок.

 

 Агроусадьба Золотая подкова это -

место куда можно убежать от городского шума, не стоит бросаться в далекие путешествия к высоким горам или бескрайним морским просторам, достаточно посетить агроусадьбу «Золотая подкова». Вы можете остановиться в уютных домиках с приветливыми хозяевами. Вас ждут двух-и трехместные номера оборудованы холодильниками, кондиционерами, телевизорами. В каждом номере есть ванная комната.

Гурманы могут насладиться украинскими блюдами. Для тех, кто любит активный отдых есть профессиональные поля для пляжного волейбола и большого тенниса, снаряжение для пейнтбольных поединков, квадроциклы для увлекательных прогулок. 

 


Відгуки 2

 
Доброго дня!Хочемо запропонувати послуги "Пральні"! Наші переваги: помірні ціни; якісне прання; послуги транспорту Безкоштовні! Зацікавило, телефонуйте 0957504564!!!!!
 
Доброго вечора! Цікавить вартість стандартного одномісного номера, якщо такого немає - двомісного. Що він включає? Наперід вдячна за відповідь!

Залиште свій відгук