ZOMBO & DJ SHON (Львів). Хіп-хоп

постер ZOMBO & DJ SHON (Львів). Хіп-хоп
м. Луцьк, вул. Коперника, 8-а

Давненько в Кораблику не робили хіп-хоп тусовок. Ми добре пам’ятаємо часи Урбан-вечірок і хотіли б знову їх відновити. Цієї неділі на нашій сцені для вас лабатимуть старожили львівської андеграундної сцени – репер Zombo та бітмейкер DJ Shon, які презентуватимуть спільний альбом Comin` At Ya. Обох артистів поєднує також, що вони є вихідцями із хіп-хоп спільноти Kickit crew.
Альбом передає атмосферу Львова з ноткою ностальгії – як за дитинством, так і за сьогоденням, яке передається через сприйняття артистів цього міста. Концепцією записів виступає уявний джем на площі Ринок, де зібралися Zombo та DJ Shon й почали разом імпровізувати.

Довідково:
ZOMBO - репер, емсі, хіп-хоп артист, лікар-стоматолог зі Львова. Учасник хіп-хоп спільноти Kickit.
У дискографії виконавця два сольних альбоми “Атака букв”(2015) та “Неймовірна простота”(2019), безліч співпраць з артистами як в Україні, так і закордоном.
Як хіп-хоп активіст у 2010 році став учасником міжнародної організації Universal Zulu Nation.
2011-2015 організатор серії вуличних джемів Kickit Block Jam, хіп-хоп вечірок Wicked Kickit, лекцій про Хіп-хоп культуру Zulu Infinity Lesson.
Разом з командою Тулим вперше представив український хіп-хоп на сцені найбільшого жанрового фестивалю в Європі Hip-Hop Kemp(Чехія) у 2018 та 2019 роках.

DJ Shon - продюсер інструментального хіп-хопу, DJ, Turntablist. Засновник музичного лейблу Kickit Records та учасник гурту «The Cancel Band». Зацікавився хіп хоп культурою у 2001 році, і уже в 2005 му розпочав власну кар’єру. Співпрацював з багатьма українськими реп-виконавцями та продюсерами.
Організатор вечірок під назвами Wicked Kickit а також Label Joints.
Унікальний впізнаваний стиль, джаз з хіп-хоп бітом приправлений скрейчем та електронним звучанням.

Не пропустіть хорошу нагоду покивати головами та послухати потужні лірику і біти від наших гостей.

Залиште свій відгук

Дивіться також

ОСЕЛЯ ЗЛА: ВІТАЄМО В РАККУН-СІТІ


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
о 20:30
МІЙ ДІДУСЬ – ДІД МОРОЗ


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
о 19:00
СМАК ГОЛОДУ


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
о 17:30, 13:00, 20:00
Гоцалки