Зірковий концерт. Аукціон "Плюс Плюс"
Запрошуємо вас на подію, що несе в собі глибокий воєнний підтекст та має на меті підтримку наших воїнів на передовій.
ЗІРКОВИЙ КОНЦЕРТ - АУКЦІОН "ПЛЮС ПЛЮС"
Організатори: волонтерська організація OFF ROAD VOLUNTEERS та Благодійний Фонд "Незламна нація".
На цій події вас чекає:
- АУКЦІОН цінних лотів та трофеїв, зібрані на передовій. Ці унікальні лоти несуть історію та надихають на гордість за нашу країну.
- Виступи відомих українських артистів, які розчулять ваші серця своїми виступами.
Спеціальні гості:
- Polina Dashkova
- Dima PROKOPOV
- Максим Бородін
- SESTRA
- PTASHKIN
- 100лиця
Супер лоти аукціону:
- Частка літака су-30М, який було збито над містом Купьянськ
- Гільзи 105-го калібру підрозділу Кракен, які примінились для звільнення Харківської області, розписані українською художницею Анастасією Тернавською спеціально для аукціону в 3-х стилях:
- Біологічна зброя у воді
- Біологічна зброя в повітрі
- Біологічна зброя на землі
- Прапор підписаний Бойовими комбатами та Валерієм Залужним та інші цінні лоти.
Ведучим аукціону буде Андрій Джеджула, який допоможе зробити цей захід незабутнім та заохотить вас підтримати нашу благодійну мету.
Придбавши квиток, ви робите вагомий внесок у забезпечення потреб наших військових, зокрема 100-ї окремої бригади територіальної оборони. Спільно ми відзначимо нашу вдячність тим, хто стоїть на передовій та ризикує своїми життями заради нашої безпеки.
Приєднуйтесь до нас і разом ми зможемо змінити життя на краще для тих, хто бореться за нашу країну!
Залиште свій відгук