Мультимедійна вистава переформанс «КОСТРУБІЗМИ. КУМАНОВСЬКИЙ»

постер Мультимедійна вистава переформанс «КОСТРУБІЗМИ. КУМАНОВСЬКИЙ»
вул. Залізнична, 9, Луцьк
19:00
постер 2 Мультимедійна вистава переформанс «КОСТРУБІЗМИ. КУМАНОВСЬКИЙ»

Луцький незалежний театр «Гармидер»  кинув собі справжній виклик  в період карантину: створив мистецький інноваційний продукт в умовах змін, пов’язаних з СOVID-19. Йдеться про виставу перформанс «Кострубізми. Кумановський», аналогів якій немає. 

Колектив створив спектакль на основі графічних робіт і текстів художника Миколи Кумановського з його «Книги Кострубізмів» та поезій зі збірки «Слід у слід»: на міксі жанрів, де присутній живий фізичний театр і де графіка художника анімована на 3-D-сцені. У цьому спектаклі лише один актор, який взаємодіє з графічними зображеннями анімованих героїв. 

Мультимедійна вистава-перформанс «Кострубізми. Кумановський» буде проходити наживо в умовах карантинних обмежень 24 жовтня о 19:00 в мистецько-креативному просторі «Гармидер ангар-stage» в Луцьку, що на вулиці Залізничній, 9. Спектакль буде знятий професійною технікою і цього ж дня відбуватиметься ПРЯМА трансляція вистави з живого показу  в Художньо-меморіальному музеї Миколи Кумановського (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків) серед картин художника. 

А також виставу можна буде бачити в реальному часі онлайн з живого показу на сторінках театру Гармидер:
https://www.facebook.com/garmyder
https://www.youtube.com/garmyder

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Коханий нелюб


18.00
Обережно-жінки


18.00