“ЕНЕРГІЯ ФОРТЕПІАНО” ВІД РОМАНА ШУТКА

постер “ЕНЕРГІЯ ФОРТЕПІАНО” ВІД РОМАНА ШУТКА
Волинський академічний обласний театр ляльок
24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20
16.00
20 - 50 грн.

Любителі фортепіанної музики, мабуть, ще й досі перебувають під враженням, яке отримали, відвідавши концерт лауреатки міжнародного конкурсу імені С. Рахманінова, народної артистки України Етелли Чуприк, що відбувся 1 жовтня у Волинському академічному обласному театрі ляльок у рамках ХVІ музичного фестивалю “Стравінський та Україна”. 13 жовтня – нова фестивальна зустріч зі своєрідним феноменом сучасного виконавства – молодим, майже юним піаністом-віртуозом та композитором, цьогорічним випускником Львівської спеціалізованої школи-інтернату імені Соломії Крушельницької, представником славної музичної династії Шутків Романом Шутком.

У концерті “Piano Energy” (таку назву має й новий альбом музиканта) прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Фридерика Шопена, Ігоря Стравінського, Віктора Косенка та власні твори Романа Шутка.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

 

 

Відгуки 1

 остап
Роман Шутко - це унікальне явище не лише в українській, але і світовій культурі. Його творчість - це відновлення традицій видатних інструменталістів-композиторів, як Шопен, Ліст, Рахманінов та ін. Супер віртуоз, він виконує не лише надскладні твори з репертуару піаністів, але сам пише музику і вже випустив два альбоми. На концерті Роман виконає твори зі своїх альбомів "Piano Energy" та "Piano Explosion", а також твори з класичного репертуару. Зокрема прозвучить один з найскладніших і найвеличніших творів бароко - Чакона Баха, а також твори Стравінського, Косенка, Шопена... Роман Шутко народився в сім'ї відомих українських музикантів. Він музикант вже у третьому поколінні. Змалечку він їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. З того часу він регулярно брав участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні. Кілька років тому Роман почав створювувати свої композиції, які почав грати на своїх концертах. Успіх цих творів був такий великий, що Роман вирішив записати свій дебютний альбом Piano Explosion. а згодом і другий Piano Energy, презентація якого відбулася 30 серпня в рамках фестивалю Mariupol Classic. Роман Шутко виступав як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні.За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців. Цікава інформація:У серпні минулого року Роман був запрошений виступити на дуже престижному фестивалі в Італії (Bellagio Festival), де тріумфально виконав концерт Мендельсона та свій твір. Концерт відбувся за підтримки Фундації Рокфеллер. Приїхавши в Україну, Роман дуже сильно пошкодив руку (рука була в гіпсі протягом двох тижнів) і він не міг грати. Незважаючи на це вже 3 вересня він брав участь в урочистому відкритті першої в Україні камерної філармонії в Маріуполі, виконавши Третій концерт Бетховена зі своєю власною каденцією Невеличке відео зпопереднього концерту Романа Шутка у Дніпрі: https://www.facebook.com/ostap.shutko/videos/2408879965804343/

Залиште свій відгук

Дивіться також

Yoga Challenge Online: 21 день безкоштовних занять з йоги


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 8:00 по 9:00
Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд