DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER

постер DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER
Луцк, Стадіон «Авангард»
+38(050) 383-91-91
19.00
200-500 грн

Зустрічай МЕГА ТУР DZIDZIO "SUPER-PUPER" у своєму місті!

Успіх повнометражного фільму “DZIDZIO Контрабас”, що зібрав рекордний в українському прокаті бокс-офіс у розмірі 22 млн грн, та який за весь період прокату переглянуло 308 тисяч глядачів, DZIDZIO вирішив закріпити всеукраїнським концертним туром.

Всеукраїнський МЕГА ТУР DZIDZIO "SUPER-PUPER" налічує близько 50 концертів і розпочнеться 26 травня 2018 року концертом на стадіоні “Арена Львів”.

Спеціально для туру розробляється оригінальні постановки номерів з використанням сучасних технологій. Глядачі поринуть у атмосферу живого шоу, яке можна не тільки почути і побачити, але і мати повне відчуття присутності, оскільки всім відомо, що концерти DZIDZIO мають велику позитивну енергетику, яка так потрібна всім нам!

У рамках туру буде презентовано новий альбом з одноіменною назвою "SUPER-PUPER".

Фінальним концертом туру стане шоу у столичному “Палаці Спорту”, що відбудеться 20 листопада 2018 року. Саме тут на шоу DZIDZIO “Super-Puper” глядачі будуть мати нагоду привітати Дзідзя з ювілеєм, який він відзначатиме у цей день.

Відгуки 1

 Роман
Був сьогодні на концерті на стадіоні "Авангард". Почну відразу з неприємного. Як можна організовувати концерт на 19:00, а сам артист вийшов на сцену о 20:15. На вулиці спека, половину глядачів діти. Вони вже до того часу поки вийде той Дзідзьо замаринувались так, що нічого не хотілось. Ведучий той вже тягнув час як міг. Я думав ще хвилина і виведе на сцену батюшку, який почне читати за здоров'я кожного присутнього. Чесне слово. Я допускаю затримку хвилин 15-20, на пів години, але на стільки то Ви вибачте. Як результат відбули десь пів концерту і пішли додому, бо син втомився. Настрою 0, враження початкове теж зіпсоване. Більше моєї ноги там не буде.

Залиште свій відгук

Дивіться також

НЕАНГЕЛИ 13


19.00
Другий тур


18.00
Время и Стекло


19.00
«Женский Квартал»


19.00