25 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОРАБЛИКА!

постер 25 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОРАБЛИКА!
м. Луцьк, вул. Коперника, 8-а

Люди бідкаються «а як нам потрапити на ювілей, якщо вже всі столики зайняті?!». Адміністратори ж «розводять руками» :)
Відповідаємо. Як і говорилось у нашому основному анонсі події (посилання трішки нижче), усе святкування заплановане на вулиці перед головним входом у заклад. Так-так, ось там, де зазвичай стоять авто, ми поставимо сцену, облаштуємо місця, де можна буде придбати пивасик за 5(!) символічних гривень (в кінці зібрані кошти передамо на благодійність), запропонуємо шось на закусончик і проводитимемо розваги та концерт. Все це розпочнеться о 17:00 і триватиме до 22:00 на вулиці. А вже після 22:00 ми запросимо усіх бажаючих і тих, кого здатні будемо вмістити, всередину, де забацаємо Стендап і танцульки. І на вулиці, і всередині вхід буде вільним.
В разі негоди ми не будемо вас «мучити» під дощем, а запросимо усіх відразу на 17:00 всередину закладу, де все і проведемо.
Якщо маєте якісь додаткові запитання – пишіть у коментарях чи у приватні повідомлення на сторінках наших соцмереж – ми залюбки відповімо ;)

А ще.. Ми готуємо велику кількість подарунків для найактивніших. Тому не пропустіть наші забави і не лінуйтесь брати у них участь ;)

До зустрічі!
Вхід вільний.

Залиште свій відгук

Дивіться також

Yoga Challenge Online: 21 день безкоштовних занять з йоги


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд
з 8:00 по 9:00
Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"


в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд