Баня "САКУРА"

с. Кульчин, Ківерцівський район [Карта]
(066) 878-78-75
(066) 939-31-03
з 9.00 до 00.00 щодня
24114

Послуги

Російська баня

Російська баня

У нас ви можете попередньо замовити індивідуально приготовлену запарку з трав для підливу в бані. (евкаліпт, багно, ромашка...)

Лазні на Русі з'явилися дуже давно. Ще в статуті князя Володимира лазні згадуються як заклади для нижчих, бідніших шарів суспільства. В ті часи лазні будувалися скрізь, по всій Росії.

Класична російська лазня – це будівля, що складається з двох кімнат: роздягальні і парильні. У парильні встановлювалася дров'яна піч - кам'янка. Кімнати відпочинку, як такий, на той момент не існувало. Тобто процес паріння полягав в безперервному чергуванні власне паріння і охолоджування водою із струмка, стрибанням в річку або в сніговий замет.

Початкова конструкція російської лазні не передбачала димаря і дим виходив через спеціальне віконце в парній. Це називалося париться «по-чорному».

Спочатку таку лазню як слід натоплювали, потім припиняли топку, провітрювали приміщення парної, закривали всі вікна і двері і розбризкуючи воду на камені печі – парилися. У лазні «по-чорному» створювався неповторний аромат, «російський дух», який утворювався завдяки дії диму з кам'янки на дерев'яні стіни і помости парної.

Дещо пізніше, після об'єднання печі-кам'янки і димаря, з'явилася традиційна «біла» лазня, яка завдяки своїй зручності є найбільш поширеною і популярною на сьогоднішній день в більшості країн СНД.

Багато людей не відрізняють між собою російську лазню і фінську сауну, але насправді різниця між ними - величезна. Дві найбільш явні відмінності це температурний режим і вологість. У справжній російській лазні температура повітря коливається близько 60-75 градусів, а в сауні може доходити і до 140. Вологість же вище в лазні - 60 відсотків, проти 5-10 в сауні.

Сьогодні російська лазня доступна не тільки в сільській місцевості, але навіть і в центрах великих мегаполісів. Дров'яні кам'янки з успіхом замінюються газовими або електричними, а річки і снігові замети – сучасними бассейнами.

Незмінними залишилися лише атрибути російської лазні: кадівб з водою, ковш для розбризкування води на камені печі і запашний березовий віник, що має цілющі властивості.

 

Домашня кухня

Домашня кухня

Господарі садиби з радістю порадують Вас величезним вибором неймовірно смачних страв домашньої кухні, приготовлених на місці!

Ціни на кухню приємно здивують ВасРибальство

Рибальство

на території садиби мальовничо протікає старе русло величної річки Стир у водоймі якого водиться багато різновидів прісноводної риби.

У Вас є можливість чудово провести час та насолодитися рибною ловлею!

ЯПОНСЬКА БАНЯ ОФУРО

ЯПОНСЬКА БАНЯ ОФУРО

У Європі про японську лазню офуро відомо дуже мало. Хоча дату появи офуро в Японії назвати точно навряд чи хто зуміє, для японців офуро була завжди. У свою чергу, російська лазня або фінська сауна їм мало зрозумілі. Навіщо, мовляв, мучити організм високими температурами і бити один одного березовим віником, а потім ще й кидатися в крижану воду? А після цього чомусь треба пити горілку, чи, на крайній випадок, хоча б пиво. Але такого "подвигу" не оцінять навіть терплячі японські мазохісти. Адже перед походом в європейські лазні впору проходити медогляд. Хворим там робити нічого.

Інша справа - японська офуро. Там клієнт поступово розігрівається, лежить на підігрітій гальці, відчуває надзвичайне задоволення і розслаблення від розслабляючого масажу, а потім відпочиває за чашкою зеленого чаю під приємну японську музику. І, до того ж, для походу в офуро немає рішуче ніяких протипоказань. Та й навпаки - приймати офуро рекомендують фахівці в області медицини. Адже офуро виключно підходить тим, хто страждає захворюваннями нирок, верхніх дихальних шляхів, порушенням обміну речовин, а також змученим ревматизмом і мають надлишкову вагу. І ніяких обмежень для гіпертоніків, яким не рекомендується відвідувати російську лазню.

Але, скільки б ми не говорили про офуро, всієї її принади заочно нам не зрозуміти.Тільки побувавши одного разу в офуро, можна повною мірою розгадати секрет довголіття японців. Але попереджаємо, офуро - це виключно корисне задоволення. Випробувавши його один раз, неможливо не стати шанувальником цієї чудодійної процедури назавжди.

 

Важливим елементом японської бані являється дубова купель. Союз дерева й води при високих температурах крім уже відзначених гідностей народжує й нові "продукти", які зізнаються корисними для здоров'я як офіційною медициною, так і народною традицією. Гаряча вода, залита в дерев'яну купіль, убирає в себе з деревини дубильні речовини, галловую кислоту, пентозаны, пектини, кверцетин і інші з'єднання, що володіють лікувальним впливом на людський організм. Природно, "фармацевтичні" якості купелі можуть виявитися лише в тому випадку, якщо контакт води з дерев'яною поверхнею не блокований полімерним або лаковим покриттям. Тільки при безпосередньому "спілкуванні" деревини з водою в ній можуть розчинятися природні речовини.

Кожна порода деревини - своєрідна аптека із власним асортиментами лікарських засобів. Особливо ефективними признаються купелі з дуба, берези, осики. Перебування в них благотворно впливає на обмін речовин, сприяє спалюванню зайвого жиру, а також поліпшує дихальні процеси, Знаходження в теплій (37-38° С) воді нормалізує сон, знімає болючі синдроми, підтримує тонус, а в гарячій (40-42° С) оптимізує роботу периною системи й сприяє швидкій регенерації тканин. 

Важливо тільки пам'ятати про протипоказання для прийняття купельних ванн. ДО них відносяться загальні для всіх термальних водних процедур недуги: загальний атеросклероз, виражена серцево-судинна недостатність, гіпертонічна хвороба. Про індивідуальні особливості реакції організму на приймання ванн слід проконсультуватися в лікаря.

Суші із суши-бару Грабінскі

Суші із суши-бару Грабінскі

У нас є можливість замовити улюблене Вами суші із суши-бару Грабінскі.(Попереднє замовлення)

Вантажо-пасажирські перевезення

Вантажо-пасажирські перевезення

Транспортні вантажо-пасажирські послуги мікроавтобусом Мерседес Спрінтер на 8 місць = 1.5 тони вантажу по Україні Туристичні  трансфери, весілля, банкети, тури та інше.