Російська і Японська Баня "САКУРА"

с. Кульчин, Ківерцівський район [Карта]
своїм авто, на таксі, наша доставка по замовленню за окрему плату (дешевше таксі), маршруткою Луцьк - Жидичин, Луцьк - Клепачів, Лукцьк - Озерце від автостанціі 1 або від Променя.
з 9.00 до 00.00 щодня
41267

Послуги

Російська баня

Російська баня

У нас ви можете попередньо замовити індивідуально приготовлену запарку з трав для підливу в бані. (евкаліпт, багно, ромашка...)

Лазні на Русі з'явилися дуже давно. Ще в статуті князя Володимира лазні згадуються як заклади для нижчих, бідніших шарів суспільства. В ті часи лазні будувалися скрізь, по всій Росії.

Класична російська лазня – це будівля, що складається з двох кімнат: роздягальні і парильні. У парильні встановлювалася дров'яна піч - кам'янка. Кімнати відпочинку, як такий, на той момент не існувало. Тобто процес паріння полягав в безперервному чергуванні власне паріння і охолоджування водою із струмка, стрибанням в річку або в сніговий замет.

Початкова конструкція російської лазні не передбачала димаря і дим виходив через спеціальне віконце в парній. Це називалося париться «по-чорному».

Спочатку таку лазню як слід натоплювали, потім припиняли топку, провітрювали приміщення парної, закривали всі вікна і двері і розбризкуючи воду на камені печі – парилися. У лазні «по-чорному» створювався неповторний аромат, «російський дух», який утворювався завдяки дії диму з кам'янки на дерев'яні стіни і помости парної.

Дещо пізніше, після об'єднання печі-кам'янки і димаря, з'явилася традиційна «біла» лазня, яка завдяки своїй зручності є найбільш поширеною і популярною на сьогоднішній день в більшості країн СНД.

Багато людей не відрізняють між собою російську лазню і фінську сауну, але насправді різниця між ними - величезна. Дві найбільш явні відмінності це температурний режим і вологість. У справжній російській лазні температура повітря коливається близько 60-75 градусів, а в сауні може доходити і до 140. Вологість же вище в лазні - 60 відсотків, проти 5-10 в сауні.

Сьогодні російська лазня доступна не тільки в сільській місцевості, але навіть і в центрах великих мегаполісів. Дров'яні кам'янки з успіхом замінюються газовими або електричними, а річки і снігові замети – сучасними бассейнами.

Незмінними залишилися лише атрибути російської лазні: кадівб з водою, ковш для розбризкування води на камені печі і запашний березовий віник, що має цілющі властивості.

 

 

Домашня кухня

Домашня кухня

Господарі садиби з радістю порадують Вас величезним вибором неймовірно смачних страв домашньої кухні, приготовлених на місці!

Страви печені в Гарбузі

Морська та річкова риба під замовлення

 

Ціни на кухню приємно здивують Вас 

Домашня кухня Домашня кухня Домашня кухня

Рибальство

Рибальство

на території садиби мальовничо протікає старе русло величної річки Стир у водоймі якого водиться багато різновидів прісноводної риби.

У Вас є можливість чудово провести час та насолодитися рибною ловлею!

ЯПОНСЬКА БАНЯ ОФУРО

ЯПОНСЬКА БАНЯ ОФУРО

У Європі про японську лазню офуро відомо дуже мало. Хоча дату появи офуро в Японії назвати точно навряд чи хто зуміє, для японців офуро була завжди. У свою чергу, російська лазня або фінська сауна їм мало зрозумілі. Навіщо, мовляв, мучити організм високими температурами і бити один одного березовим віником, а потім ще й кидатися в крижану воду? А після цього чомусь треба пити горілку, чи, на крайній випадок, хоча б пиво. Але такого "подвигу" не оцінять навіть терплячі японські мазохісти. Адже перед походом в європейські лазні впору проходити медогляд. Хворим там робити нічого.

Інша справа - японська офуро. Там клієнт поступово розігрівається, лежить на підігрітій гальці, відчуває надзвичайне задоволення і розслаблення від розслабляючого масажу, а потім відпочиває за чашкою зеленого чаю під приємну японську музику. І, до того ж, для походу в офуро немає рішуче ніяких протипоказань. Та й навпаки - приймати офуро рекомендують фахівці в області медицини. Адже офуро виключно підходить тим, хто страждає захворюваннями нирок, верхніх дихальних шляхів, порушенням обміну речовин, а також змученим ревматизмом і мають надлишкову вагу. І ніяких обмежень для гіпертоніків, яким не рекомендується відвідувати російську лазню.

Але, скільки б ми не говорили про офуро, всієї її принади заочно нам не зрозуміти.Тільки побувавши одного разу в офуро, можна повною мірою розгадати секрет довголіття японців. Але попереджаємо, офуро - це виключно корисне задоволення. Випробувавши його один раз, неможливо не стати шанувальником цієї чудодійної процедури назавжди.

 

Важливим елементом японської бані являється дубова купель. Союз дерева й води при високих температурах крім уже відзначених гідностей народжує й нові "продукти", які зізнаються корисними для здоров'я як офіційною медициною, так і народною традицією. Гаряча вода, залита в дерев'яну купіль, убирає в себе з деревини дубильні речовини, галловую кислоту, пентозаны, пектини, кверцетин і інші з'єднання, що володіють лікувальним впливом на людський організм. Природно, "фармацевтичні" якості купелі можуть виявитися лише в тому випадку, якщо контакт води з дерев'яною поверхнею не блокований полімерним або лаковим покриттям. Тільки при безпосередньому "спілкуванні" деревини з водою в ній можуть розчинятися природні речовини.

Кожна порода деревини - своєрідна аптека із власним асортиментами лікарських засобів. Особливо ефективними признаються купелі з дуба, берези, осики. Перебування в них благотворно впливає на обмін речовин, сприяє спалюванню зайвого жиру, а також поліпшує дихальні процеси, Знаходження в теплій (37-38° С) воді нормалізує сон, знімає болючі синдроми, підтримує тонус, а в гарячій (40-42° С) оптимізує роботу периною системи й сприяє швидкій регенерації тканин. 

Важливо тільки пам'ятати про протипоказання для прийняття купельних ванн. ДО них відносяться загальні для всіх термальних водних процедур недуги: загальний атеросклероз, виражена серцево-судинна недостатність, гіпертонічна хвороба. Про індивідуальні особливості реакції організму на приймання ванн слід проконсультуватися в лікаря.

Суші під замовлення від наших партнерів

Суші під замовлення від наших партнерів

Суші під замовлення від наших партнерів

Транспортні послуги (доставка до/від відпочинку)

Транспортні послуги (доставка до/від відпочинку)

Організовуємо Транспортні послуги "Доставка до/від відпочинку" за помірну ціну при потребі і по попередній домовленості комфортними авто на 4 або 6 пасажирів.

Ванна Гейші

Ванна Гейші

Запрошуємо на ароматичні та травяні чи соляні ванни в тихій приємній романтичній атмосфері в поєднання з різноманітними напоями власного приготування по бажанню.

Дозвілля

Дозвілля

Прогулянки по зимовому лісу поруч 200 м від садиби. 

Поруч 100 м зимова гірка для дітей на санчатах, які присутні в садибі

 

Дозвілля