м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
(0332) 787-220
(095) 876-58-85
10.00 - 23.00
12586

Пов'язані заклади

"Лімпопо" - Дитячий ігровий центр
Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Адреналін Сіті
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1

Парк розваг «Кенгуру» - найбільша у Луцьку територія дитячих розваг з найбільшим у Західній Україні лабіринтом з батутом та гірками, висотою 9 та довжиною 24 метри. Тут і 4-рівневий батут «Павук» і «сухий» кульковий басейн. Такого в Луцьку точно  ще не було!

Випробуйте себе в «Кенгуру» у міні-гольфі, який має 9 доріжок на площі близько 100 м кВ.

Але й це ще не все: тут діє єдиний і неповторний критий скеледром. Діти можуть спробувати свої сили в скелелазанні на висоті до 4 метрів, а дорослі – до 10 метрів. Крім того, позмагатись у цьому виді активного відпочинку можна як професіоналам, так і аматорам, оскільки скеледром має три рівні складності. Відпрацьовуйте свою майстерність від найпростіших речей до важких підйомів!

У кафе «Кенгуру» замовляйте  не лише  смачну їжу, адже в меню найулюбленіші дитячі страви та напої, але й святкування драйвового й незабутнього Дня народження дитини. Активні ігри, несамовиті стрибки на батуті, загадки лабіринту та весела розважальна програма, а, відтак, здорова доза адреналіну  – все для Вас та Ваших дітей.

Запрошуємо у Парк розваг  дорослих і малих, а позитивні емоції та гарний настрій ми вам забезпечимо!

Парк развлечений «Кенгуру» - крупнейшая в Луцке территория детских развлечений с крупнейшим в Западной Украине лабиринтом с батутом и горками, высотой 9 и длиной 24 метра. Здесь и 4-уровневый батут «Паук» и «сухой» шариковый бассейн. Такого в Луцке точно еще не было!


Испытывайте себя в «Кенгуру» в мини-гольфе, который имеет 9 дорожек на площади около 100 м кв.
Но и это еще не все! К Вашим услугам единственный и неповторимый крытый скалодром. Дети смогут попробовать свои силы в скалолазании на высоте до 4 метров, а взрослые - до 10 метров. Поупражняться в этом виде активного отдыха могут как профессионалы, так и любители, так как скалодром имеет 3 уровня сложности. Приходите и отрабатывайте свое мастерство от простых вещей до тяжелых подъемов!


Наслаждайтесь в кафе «Кенгуру» вкусными новинками, ведь в меню - любимые детские блюда и напитки. Заказывайте празднование  драйвового и незабываемого Дня рождения ребенка. Активные игры,  прыжки на батуте, загадки лабиринта и веселая развлекательная программа, а, следовательно, здоровая доза адреналина - мечта каждого ребенка.
Приглашаем в Парк развлечений взрослых и детей, а положительные эмоции и хорошее настроение мы вам обеспечим!


Відгуки 2

 
Друзі трохи засмутилася відвідавши Кенгуру,персонал байдужий і неуважний. Одна працівниця постійно висіла на телефоні...цікаво кастинг по чому проводили для підбору персоналу? Контактувати з дітьми не вміють і не хочуть...

Залиште свій відгук