Лазня готельно-ресторанного комплексу «Zagorod»

вулиця Луцька, 18, Гірка Полонка, Волинська область, 45607 [Карта]
Понеділок-Неділя , 11:00-24:00
88357

Пов'язані заклади

Готель «Zagorod»
Адреса: Волинська обл, с.Гірка Полонка, вул. Луцька, 18
Ресторан "ZAGOROD"
Адреса: Волинська обл, с.Гірка Полонка, вул. Луцька, 18

Хочете зміцнити здоров’я і отримати позитивні емоції – запрошуємо до нашої лазні.
Вам запропонують баню на дровах, римську парну, теплий басейн величиною 3х5 метрів, купель з холодною водою та камінну залу для відпочинку.
Ну і приємний сюрприз від закладу – запашний чай з волинських трав
Якщо лазня – то в «Zagorod»
З легким паром!


Послуги

Лазні – Grand

Лазні – Grand

У народі вже століттями живе приказка: «Лазня парить – здоров’я дарить». Це недарма. З історичних джерел нам відомо, що єгипетські жерці протягом доби бували в лазні декілька разів, і вдень, і вночі. Помірне харчування і безмежна любов до лазні і масажу дозволяли їм успішно боротися з передчасною старістю. Єгипетські лікарі тих часів виправдано вважалися найкращими у світі, а їх мистецтво в лікуванні різних хвороб не обходилося без банного ритуалу. Прогрівання сприятливо і позитивно впливає на функціональний стан всіх органів і систем організму, сприяє поліпшенню обміну речовин, розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Баня та сауна позитивно впливає на серцево-судинну, дихальну, теплорегулюючу і ендокринну системи, відновлює нервову систему, повертає бадьорість, допомагає реабілітувати сили після фізичних і розумових навантажень.

Лазні – Grand Лазні – Grand Лазні – Grand Лазні – Grand

Лазні – Comfort

Лазні – Comfort

Баня здатна подарувати справжнє задоволення від процедури очищення організму. Введіть відвідування лазні в регулярну звичку — в нагороду вам дістанеться струнке тіло, красива пружна шкіра, енергія бадьорості і здоров’я. Висока температура парної в поєднанні з вологістю здатна позначитися на обміні речовин, на кровообігу і виведення шлаків з організму. Зайве, шкідливе і токсичне назавжди покине ваше тіло.

Лазні – Comfort Лазні – Comfort Лазні – Comfort

Лазні – Римська парна

Лазні – Римська парна

Римська парна – це лазня з найвищою відносною вологістю повітря, близькою до 100%. Густий пар огортає тіло і м’яко прогріває його, поступово розслабляючи всі м’язові затиски, відновлює бадьорість і працездатність. Весь організм насичується теплою вологою. У парній температура повітря близько 47 ° С. Причому повітря постійно оновлюється через спеціальну систему. Для посилення ефекту, пар насичується ефірними оліями евкаліпту, м’яти,та іншими ароматами. Після римської лазні чудовий результат дають косметичні процедури. Насичена вологою шкіра розгладжується, набуває здоровий колір, пружність і свіжість, стає оксамитовою на дотик. Головною дійовою особою в парній виступає гарячий пар, який надає комплексну дію на весь організм. Під його впливом прогрівається шкіра, кров, м’язи, кістки і суглоби. Завдяки цьому поліпшується кровообіг організму, прискорюється обмін речовин, поліпшується живлення всіх внутрішніх органів, підвищується імунітет, тренуються судини, розслабляється мускулатура. Але найголовніше, що відвідування парної має виражений очисний і омолоджуючий ефект. Намагаючись знизити теплове навантаження, організм інтенсивно виробляє велику кількість вологи, разом з якою тіло залишають токсичні речовини, що скупчилися в результаті наших нездорових звичок. Звільнившись від цього вантажу, наше тіло розправляє «крила», даруючи нам надзвичайну легкість і умиротворення після відвідування парної. Більше того, прискорення обміну речовин стимулює розщеплення жиру. Не дарма дієтологи і фітнес-інструктори рекомендують теплові процедури як засіб для стабілізації ваги.

Лазні – Римська парна Лазні – Римська парна

Пляжний клуб

Пляжний клуб

Пляжний клуб у «Zagorod» – це зона купання та засмаги.
На території розміщені шезлонги, гамаки, столики з парасолями під якими можна сховатися від спеки та посмакувати різноманітними стравами та прохолоджуючими напоями.

Чарівний місток – прикраса нашого комплексу. На якому Ви зможете провести шлюбну церемонію, освідчитись у коханні, зробити фотосесію або просто насолоджуватись краєвидами нашого закладу.

На території розташовано два круглих басейни – менший, діаметром 9 м, зі змінною глибиною від 1,5 м до 1,8 м, підсвіткою, центральним повітряним гейзером, боковими напірними гідромасажними форсунками та великий діаметром 15 м сталою глибиною 1,5 м з підсвіткою, водоспадом та фонтаном в центрі. Басейни обладнані сучасною системою фільтрації, яка працює в автоматичному режимі. Для підтримки кришталевої чистоти та безпеки води застосовано дезинфікуюче обладнання, яке поєднує традиційне знезараження з додатковим впливом ультрафіолетового випромінення, що є одним із найбільш безпечних методів без реагентних технологій очищення води.

Пляжний клуб Пляжний клуб Пляжний клуб

Залиште свій відгук