"Лімпопо" - Дитячий ігровий центр

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. [Карта]
пн.-нед. 10-23 год.
167836

Пов'язані заклади

Art-cafe "Стоп Кадр"
Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Адреналін Сіті
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Боулінг клуб "Адреналін"
Адреса: м. Луцьк вул. Карбишева 1
Галерея мистецтв Арт-кафедра
Адреса: м. Луцьк вул. Карбишева 1
Кінотеатр Адреналін
Адреса: м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Парк розваг "Кенгуру"
Адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

30 жовтня в "Адреналін Сіті" відкрився Дитячо-ігровий центр «Лімпопо».

У дитячому центрі «Лімпопо» батьки можуть влаштовувати діткам від 4 років свято щодня. Тепер маленькі відвідувачі «Адреналін Сіті» мають можливість весело розважитись та відпочити від уваги батьків, погратися з однолітками, подивитись щосуботи та щонеділі цікаву анімаційну програму, дати вихід зайвій енергії на батутах чи у надувному басейні, а також на інших дитячих атракціонах.Також у «Лімпопо» працює дитяче кафе, де дітки можуть відсвяткувати свій День народження із батьками та друзями або просто скуштувати смачні десерти та напої. 

Детальна інформація про сценарії та варінти проведення  дитячих  ранків та днів народження дивіться на офіційному сайті :http://www.adrenalin.lutsk.ua/page/view/64

     

Дитячо-ігровий центр "Лімпопо" - подаруй дитині казку !


Відгуки 3

 
Шановні Гості. Нам дуже прикро, що Вам не сподобалась анімаційна програма. Але для того щоб розібратись в даній ситуації просимо зв'язатись із нами за тел. 78-72-22 або надати нам свої контакти для уточнення деталей. Зі своєї сторони обіцяємо провести роботу із аніматорами, щоб більше таких випадків не виникало. Дякуємо, що завітали до нас. Чекаємо на Вас!
 
Аніматорів гоніть в шию! Дуже ледачі і неенергійні. На розвагу діткам тикнула пазли мягкі складати а сама сіла і сидить - АНІМАТОР! Жах!!! Заявляють щось супер - а самі навіть не підготуються!
 
Шановні Гості. Нам дуже прикро, що Вам не сподобалась анімаційна програма. Але для того щоб розібратись в даній ситуації просимо зв'язатись із нами за тел. 78-72-22 або надати нам свої контакти для уточнення деталей. Зі своєї сторони обіцяємо провести роботу із аніматорами, щоб більше таких ситуацій не виникало. Дякуємо, що завітали до нас. Чекаємо на Вас!

Залиште свій відгук