Раннє бронювання 2018 продовжено до 30.04! Знижки до 40% на Туреччину!

фото Раннє бронювання  2018 продовжено до 30.04! Знижки до 40%  на Туреччину!
м. Луцьк, вул. Перемоги, 15 (1 поверх)
з 01.04.2018 по 30.04.2018

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

40 %

Ми раді запропонувати вам найпопулярніші напрямки і максимально вигідний відпочинок зі знижкою до 40%.
В ранньому бронюванні  беруть участь тури в Туреччину, Іспанію, Грецію, Болгарію !
Ми пропонуємо:
- Пільгові умови оплати: 20-30-50, 
- Гарантію ціни . Зверніть увагу, що Гарантія ціни для Туреччини буде за умови зниження вартості не менше ніж за 21 днів до початку туру і за 28 днів для Іспанії, Греції та Болгарії.
- Знижки до 30%.

Раннє бронювання Туреччини, Болгарії  стартувало!!!!

Деталі акції :

Дати бронювання:  до  30.04.2018
• Дати вильотів: 01.04.2018- 31.10.2018

Туреччина  зі Львова та Києва
Тривалість: 7 ночей
4* Dbl / All – від $ 436
5*Dbl / All – від $ 653
Вартість вказана за 2 дор.

Вильоти зі Львова на 7,9,11 ночей ( БЕЗКОШТОВНИЙ ТРАНСФЕР В АЕРОПОРТ)
Переваги:
-ПІЛЬГОВІ УМОВИ ОПЛАТИ - початковий внесок всього 20%
-ГАРАНТІЯ ЦІНИ - якщо вартість туру знизиться, ми повернемо різницю

ЗА УМОВИ ЗНИЖЕННЯ ВАРТОСТІ ТУРУ НЕ МЕНШЕ НІЖ ЗА 21 ДНІВ ДО ПОЧАТКУ ТУРУ ДЛЯ ТУРЕЧЧИНИ І ЗА 28 ДНІВ ДЛЯ ІСПАНІЇ ТА ГРЕЦІЇ !

ПЛАНУЙТЕ ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ВЗИМКУ . ЗНИЖКИ НА ГОТЕЛІ 50 %. ТАКИХ ЦІН ВЛІТКУ НЕ БУДЕ !( навіть по гарящих путівках)

В чому ж переваги раннього бронювання?

Перш за все, це, звичайно ж, економія на вартості путівки.  При завчасній покупці туроператор зазвичай надає знижку від 20 % до 50% від повної вартості туру. Чому? Насправді все пояснюється досить просто. У «низький сезон», коли готелі стоять напівпорожні, їх власникам найзручніше проводити модернізацію інфраструктури, ремонтні роботи, розширюватися і тп. А для цього всього потрібні обігові кошти, які готелі отримують, знижуючи ціни.  Тому при завчасній покупці туроператор зазвичай надає знижку від двадцяти до п'ятдесяти відсотків від повної вартості туру.   У міру наближення туристичного сезону, вартість путівок до популярних готелів невблаганно повзе вгору, зростає і вартість квитків на літак. А ви свою ціну вже зафіксували, і тепер вам, як щасливому володареві купленої ще в лютому путівки, залишається лише підраховувати зекономлені кошти і ловити на собі заздрісні погляди не настільки далекоглядних колег...

Наступна перевага раннього бронювання полягає в можливості вибору готелю, який підходить вам або вашій родині по всіх параметрах. Адже в лютому, наприклад, практично будь-який пропонований  готель ще доступний для резерву. При покупці ж путівок ближче до дати виїзду, в більшості випадків доводиться «брати, що є», і буде дуже наївно розраховувати роздобути бажаний тип номеру в готелі з позитивними відгуками.

Плентатись спекою півтора км до  міського пляжу, і, вийшовши з готелю, тут же опинитися на чистому пісочку, - це дві великі різниці. Особливо прискіпливо вибирають готелі сім'ї, які збираються на відпочинок з дітьми. Для них важливо, щоб і харчування було все включено, щоб вхід в море був зручним, в готелі було чисто, щоб проводилися культурно-розважальні заходи ...

Якщо ви хочете поїхати у «високий сезон», тобто в липні-серпні чи першій половині вересня, або ж вас цікавить один з особливо популярних напрямків, як, наприклад, Туреччина, Греція, Іспанія або Кіпр, то ви, як ніхто інший, зможете відчути переваги раннього бронювання.

* ціни прораховані на 18.04.2018