Теплі літні деньочки!!!!

фото туру Теплі літні деньочки!!!!
12 ночей/13 днів
з 15.06.2017 по 11.09.2017

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

3
Часткове харчування
від 326 EUR
Телефони для довідки
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
(0332) 299-075


Под тур открывается Болгарская виза – БЕЗ сдачи биометрии!!!
(документы до 08.06.2017 – обычный консульский сбор 35 €, до12.06.2017 – «срочная виза» 70€)
ВЛАДЕЛЬЦАМ БИОМЕТРИЧЕСКИХ ПАСПОРТОВ УКРАИНЫ - НЕ НУЖНО ОТКРЫВАТЬ ВИЗ ПОД ТУР!!!

Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту, у якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи і Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час.

Албанська Рив'єра… Переїзд в Дуррес. Старовинне місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних пам'яток: старовинні стіни візантійського міста та величезний Амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська башта та інші… Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. 

Охрид і Охридське озеро. Нас зустрічає одне із чудових балканських міст з неймовірним видом на чисте прозоре озеро. Історія міста нараховує більше 2500 років, більшість істориків та мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.
Екскурсія однією з найкрасивіших заток в світі - Боко-Которською. В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор - місто з більш ніж двотисячною історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова вежа 17 століття, собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частину багатства Котору. Вільний час. Можна піднятись кам'яними сходами з крутими східцями до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і з якої відкривається неймовірно красивий вид на місто.

Вечірня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп'є, яке серед тисячі вогнів виглядає ще більш загадково і привабливо. В місті панує приємна і дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різноманітні культури та релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться красивий іконостас, виконаний з горіхового дерева і покритий різьбою на біблійні мотиви. В місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і найкрасивішими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія, або як її ще називають Візерункова мечеть, і чудова мечеть Мустафи Паши, побудована з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різноманітних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку і Марії Терези, ринку Бадестан... Переїзд в Софію. 

 

Груповий страховий поліс;

проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

проживання по маршруту в готелях без сніданків, в Дурресі готель Skampa на базі сніданків та вечерь;

три екскурсії вказані в програмі.

  •  Турпакет на 100€ або 23€ за бажанням туриста;
  • індивідуальний страховий поліс;
  • проїзд в громадському транспорті;
  •  рекомендовані програми;
  •  особисті витрати (обіди, сувеніри);
  •  для громадян України: консульський збір Болгарії – 35 євро.
Курорт: Дуррес. Маршрут: Львів – Мукачеве – Арад – Белград – Дуррес (8 ночей на морі) – Софія – Велико-Тирново
Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
(0332) 299-075
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Екскурійні тури . Автобусні тури Європою !!!
Австрія Албанія Австралія Андора Білорусь Бельгія Болгарія Великобританія Греція Грузія Данія Іспанія Італія Кіпр Латвія Литва Мальта Нідерланди Німеччина Польща Угорщина Франція Хорватія Чехія Чорногорія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
Чорногорія - морська рів'єра Адріатики (відпочинок на морі)
Албанія Хорватія Чорногорія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
225 EUR за 1 особу
 Всі барви Чорногорії (відпочинок на морі)
Албанія Румунія Хорватія Чорногорія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
299 EUR за 1 особу
Промінчики Монтенегро!
Албанія Болгарія Румунія Сербія Чорногорія
Часткове харчування
12 ночей/13 днів
від 391 EUR за 1 особу