Екскурійні тури . Автобусні тури Європою !!!

Екскурсійні тури. Онлайн підбір та замовлення  .

Екскурсійні тури з Львова та Києва, тури по Європі, автобусні тури , екскурсійні тури з відпочинком на морі..... І море пропозицій   саме у нас !

 Не секрет, що кращими ліками від нудьги і поганого настрою є позитивні емоції та яскраві враження.Незабутні подорожі найкрасивішими куточками планети, унікальна природа, сприятливий клімат, колосальний досвід спілкування, ознайомлення із культурою того чи іншого народу, цікаві заходи та якісні умови для втілення цієї казки – усе це передбачають екскурсійні тури.

Добра матінка Європа гостинно відчиняє ворота усім зацікавленим туристам. У запасі нашого туристичного агенства  тури по Європі на будь-який смак та вподобання: починаючи від консервативної програми аж до відвідин найнезвичніших святкувань та персональної участі у них. Відпочинок у Європі відкриває для туриста небачений досі світ захопливих таємниць та звичаїв таких країн, як : Італія, Франція, Австрія, Чехія, Польща, і так далі – аж у саму глибину цієї магічної частини світу.

До Вашої уваги також ефективні автобусні тури по Європі. Такий відпочинок у режимі «non-stop» буде справжньою знахідкою для тих, хто «не горить бажанням» здійснювати авіаперельоти або має на меті оглянути якнайбільше визначних місць Європи за короткий відрізок часу. Автобусні екскурсії належать до найекономічніших турів, проте дозволяють побачити відразу кілька нових для Вас країн, затишних містечок, поспілкуватися з їх мешканцями, знову й знову любуватися краєвидами за вікном, слухаючи вражаючі розповіді екскурсоводів.

Для більш комфортного відпочинку пропонуємо екскурсійні авіа тури.  Авіа переліт найшвидший та найкомфортний спосіб переміщення світом. Тому , хто не хоче витрачати зайвий час на переїзди підійде саме цей спосіб подорожі. Ми пропонуємо екскурсійні авіа мандрівки до таких країн як Іспанія, Польща, Чехія, Португалія, Мексика, Бразилія, Італія, Індія, США, Німеччина, Хорватія та багато інших.

А якщо часу геть обмаль – зробіть собі подарунок, замовивши тур вихідного дня. Кількаденний сімейний відпочинок у казковій Венеції, Празі, Будапешті, Кракові чи іншому куточку Європи – дозволить черпнути сил і натхнення після важкого робочого тижня, скинути увесь накопичений негатив та багаж проблем – і з головою зануритися у власні мрії.

Перелік основних екскурсійних турів  тут

 

 

Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
(0332) 299-075
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Куточок морського раю ... Італія
Австрія Італія Словаччина Франція
Часткове харчування
8 ночей/9 днів
396 EUR за 1 особу
Країна розваг  Швейцарія, Гардаленд, Венеція
Австрія Італія Польща Чехія Швейцарія
Часткове харчування
6 ночей/7 днів
296 EUR за 1 особу
Відень та Будапешт 66 євро!
Австрія Угорщина
3
Часткове харчування
2 ночі/3 дня
66 EUR за 1 особу
Бліц Дрезден та Прага
Австрія Німеччина
3
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
90 (60 акційна на 25.08) EUR за 1 особу