Кафе «Фарт»

Відгуки 18

 
В цьому ресторані ми святкували весілля! Безмежно вдячні кухарям, офіціантам, а особливо власникам комплексу за гостиприємність та доброту!!!!! Бажаємо Вам процвітання та побільше клієнтів!!!
 
Я також була запрошена на це весілля.....дуже було все свіже!!!! дуже було все смачне!!! але родичі молодої дуже негарно себе поводили!!! не розрахувалися з працівниками закладу за те що заклад працював довше.а також за нарізку солодкого.фруктів...Дуже гарне було обслуговування.Та село е село.!!!!!Гості молодої дуже неохайно себе поводили!!!!В цьому закладі буваю дуже часто.завжди все свіже та смачне! Хазяйка вибаглива до своїх працівникив.та справедлива!!!!
 
Заклад цікавий, тільки зайдіть з іншого боку (там де генделик) отам "цікаво"..., а ще там є картини-дипломи з інституту мистецтв-викладачі та завкафедри відвідували і дипломами розрахувались, ну дуже цікавий заклад зі своєю історією.
 
Щось останнім часом в Інтернеті стільки негативу, я теж відпочивав у фарті та враженні діаметрально протилежні. Таке враження що ми в різних кафе побували. Цікаво це реальні люди пишуть ?
 
РЕАЛЬНІШИХ НЕ БУВАЄ!!!!! Що за запитання? Дуже рада за вас, і ваше приємне враження від Фарту! Мені так не пощастило. 8Тут висловила свою думку і сформоване враження від цього закладу.
 
Вперше побував у Фарті. Власники зверніть увагу на вівиску, вона мало помітна з Ковельської. Я про кафе з Інтернета довідався, але адресу точно не запам'ятав. Зпочатку не помітив і проїхав, прийшлось вертатись. Саме кафе хоч і невелике але дуже затишне і комфортне. Особливо мені сподобались дивани на яких сидять відвідувачі, зручні і не видно людей за сусідніми столиками. Всі страви які замовив теж сподобались, скажімо так, ціна відповідає якості. В цілому враження позитивні.
 
А тут що в карти грають, що приходить фарт? Чи в страві можна щось знайти?
 
Коли я остінній раз у Фарт заходив (приблизно рік тому) то там не грали, а їли:))) До речі кухня смачна

Залиште свій відгук