Базилік

Пакет реклами «Стандарт»
Базилік
Тип закладу:Кафе
Адреса:м.Луцьк вул.Кравчука 11 а [карта]
Телефон:(066) 341-42-41
Email:bazilik1@ukr.net
Розпорядок роботи:пн.-пт. 09:00 - 24:00 суб. - нед. 11:00 - 24:00
Кухня:Європейська. Італійська. Японська. Піца.
Кількість місць/зали:150 / 2 зали
Кількість переглядів усіх сторінок закладу24459
Романтичні побачення. Сімейний відпочинок. Ювілеї. Доставка їжі. Зал для некурящих. Wi-Fi. Оплата карткою. Парковка. Пиво на розлив
Огляд

“ Базилік ” – там де смачно , доступно та затишно!

 

Не зважаючи на жорстку конкуренцію наш заклад можна впевнено назвати популярним, а якщо бути більш точним – народним ! В чому секрет? Відповідь проста – Ми любимо своїх Гостей! Взявши собі це за правило від самого початку, намагаємося працювати так і до тепер. Непоганий пріоритет , чи не так ? J

Чим потішимо : надзвичайно смачні та вишукані страви європейської та японської кухні, приготовані дбайливими руками наших кухарів не залишать Вас байдужими. Абсолютно всі продукти, з яких ми готуємо є оригінальними та якісними – лише так можливо приготувати страву, яка буде корисною, смачною та оригінальною. Ми, як ніхто це знаємо, тому й працюємо для того, аби наші Гості завжди розраховували лише на  найкраще!

 

У Вас маленькі дітки? – дуже добре! Для наших найменших Гостей є дитячий куточок з веселими мультиками, різноманітними іграшками та іншими забавками.

 

В закладі дві абсолютно різнопланові  зали

Загальна кількість посадкових місць : 150

Періодично влаштовуємо запальні вечірки для своїх Гостей, багато з яких вже стало нашими друзями!І це найбільше наше досягнення !Навіть найвибагливіший знайде для себе щось своє. J

 

Постійно вводимо новинки в меню, враховуючи Ваші побажання - бажаєте улюблену Вами  страву – вона вже у Вас на столі! J

 

Команда “Базилік” – це усміхнені й працьовиті люди, для яких Ваш затишок і комфорт – єдиний пріоритет! Тож чекаємо на Вас – відчуйте й Ви як ми любимо своїх Гостей!

 

 

Описание по-русски
“ Базилик ” – там где вкусно, доступно и уютно!  
Не ввиду жесткой конкуренции наше заведение можно уверенно назвать популярным, а если быть точнее – народным ! В чем секрет? Ответ простой – Мы любим своих Гостей! Взяв себе это за правило от самого начала, пытаемся работать так и до теперь. Неплохой приоритет, не так ли ? :-) Чем позабавим : чрезвычайно вкусные и изысканные кушанья европейской и японской кухни, приготовленные заботливыми руками наших поваров не оставят Вас безразличными. Абсолютно все продукты, из которых мы готовим являются оригинальными и качественными, – лишь так возможно приготовить блюдо, которое будет полезным, вкусным и оригинальным. Мы, как никто это знаем, потому и работаем для того, чтобы наши Гости всегда рассчитывали лишь на  наилучшее!  У Вас маленькие детки? – очень хорошо! Для наших наименьших Гостей есть детский уголок с веселыми мультиками, разнообразными игрушками и другими игрушками.
  В заведении две абсолютно разноплановые  залы
 Общее количество посадочных посадочных мест : 150
Периодически устраиваем веселые вечеринки для своих Гостей, много из которых уже стало нашими друзьями! И это наибольшее наше достижение !Даже самый прихотливый найдет что - то для себя!  Постоянно вводим новинки в меню, учитывая Ваши пожелания - желаете любимое Вами  кушанье – она уже у Вас на столе! ?  Команда “Базилик” – это улыбающиеся и работящие люди, для которых Ваш уют и комфорт – единственный приоритет! Поэтому ожидаем Вас – почувствуйте и Вы как мы любим своих Гостей!
 
 

            

Дивись ще:

Піцерія "Тарантелла" Піцерія "Тарантелла"

Адреса: просп. Волі, 9

Любава Любава

Адреса: м. Луцьк, вул.Електроапаратна,3

Етноресторан «Панич» Етноресторан «Панич»

Адреса: м. Луцьк, вул.Підгаєцька, 3

Ресторан "Лагуна" Ресторан "Лагуна"

Адреса: Луцький р-н., с. Липини, вул. Окружна, 32а

PRESTO PIZZA просп. Грушевського 20 (навпроти Обласної лікарні) PRESTO PIZZA просп. Грушевського 20 (навпроти Обласної лікарні)

Адреса: м. Луцьк, просп. Грушевського 20

PRESTO  PIZZA  Кравчука 48а (навпроти школи №26) PRESTO PIZZA Кравчука 48а (навпроти школи №26)

Адреса: вул. Кравчука, 48а (навпроти 26 школи)

PRESTO  PIZZA  Кравчука 11а PRESTO PIZZA Кравчука 11а

Адреса: Луцьк, вул. Кравчука 11а